WIK-POL

Wykończenia pod klucz

wykończenia pod klucz

Wykończenia mieszkań

Firma WIK-POL wykonuje wysokiej jakości wykończenia mieszkań pod klucz na terenie Warszawy oraz okolicznych miast.

W ofercie wykończenia pod klucz zawiera się:

Usługi wykończenia mieszkania pod klucz na terenie miasta Warszawy (w dzielnicach takich jak: Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany) oraz okolicznych miejscowości.

Mieszkania pod klucz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy wykończenia mieszkań pod klucz:

  • kompleksowo,
  • terminowo,
  • z indywidualnym podejściem,
  • z dbaniem o każdy detal.

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania darmowej wyceny.

Kompleksowa Usługa

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane z zakresu wykończeń, remontów, instalacji elektrycznych czy hydraulicznych.

Wieloletnie Doświadczenie

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu świadczymy usługi najwyższej jakości.

Oszczędność Czasu

Dzięki kompleksowemu działaniu nasze usługi zapewniają oszczędność zbędnego czasu.

Wysoka Jakość

Wszystkie powierzone prace wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie.

Masz pytania?

Skontaktuj się żeby dowiedzieć się więcej oraz uzyskać bezpłatną wycenę.

Wykończ mieszkanie razem z nami!

Marzy ci się mieszkanie z pięknym wnętrzem, ale nie masz czasu, aby samodzielnie przeprowadzić remont? Nasza ekipa wykończeniowa się tym zajmie za ciebie.

Jak przeprowadzamy wykończenie mieszkania?

Pierwszym etapem jest ustalenie w jakim stanie jest mieszkanie. Ile nakładu pracy potrzebne będzie, aby mieszkanie było wykończone perfekcyjnie. Wyróżniamy dwa typy stanu mieszkania:

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim

Jeżeli mieszkanie jest nowe, służymy pomocą przy odbiorze od dewelopera. Jest to bardzo ważne, ponieważ nabywca nie zwraca uwagi na podstawowe błędy konstrukcyjne, które mogą doprowadzić do usterek podczas użytkowania mieszkania. Jeżeli odbiór skończy się pomyślnie, a mieszkanie nie ma wad, to w następnej kolejności sporządzamy inwentaryzacje w celu ustalenia dokładnych wymiarów pomieszczeń oraz instalacji. Mieszkanie w stanie deweloperskim jest mniej wymagające, jeżeli chodzi o prace wykończeniowe, takie mieszkania możemy dostosować prawie pod każde aranżacje naszych klientów. Doradzimy ci jak funkcjonalnie wykończyć mieszkanie oraz jakie materiały należy zastosować, aby były najwyższej jakości.

Mieszkanie z rynku wtórnego

Nakład prac remontowych w mieszkaniu z rynku wtórnego jest o wiele większy, co oczywiście nas nie przeraża. Wykonujemy kompleksowe wykończenia, w tym również przygotowanie mieszkania pod remont. Do takich prac należy:
  • Skuwanie płytek,
  • Montaż lub demontaż instalacji elektrycznych, hydraulicznych,
  • Zrywanie starych podłóg lub ich odnowa,
  • Montaż lub wyburzanie ścianek działowych,
Nasze usługi wykończeniowe nie kończą się oczywiście tylko na podstawowych pracach remontowych. Zrealizujemy każdy projekt, a na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować transport oraz pomóc w zakupie produktów wykończeniowych.

Wykończenia mieszkania pod klucz –Warszawa

Wykończenia mieszkań WIKPOL to zespół specjalistów: gwarancja jakości, terminowość, dobry kontakt oraz pewność że prace zostały wykonane na wysokim poziomie. Oprócz remontów mieszkań oferujemy także usługi dodatkowe takie jak malowanie ścian, Usługi remontowo wykończeniowe oferujemy na terenie Warszawy oraz okolicznych miast. Nasze zadania wykonujemy ze szczególną dbałością o detale. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście. Mieszkania pod klucz wykańczamy kompleksowo. Remont przeprowadzimy sprawnie i terminowo. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania darmowej wyceny.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Ukończonych Projektów
0 +
Lat Doświadczenia
Zadzwoń