WIK-POL

Tarasy Drewniane

Tarasy Drewniane

Świadczymy usługi projektowania i montażu tarasów drewnianych.

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania bezpłatnej wyceny.

W zakres usługi wchodzą m.in:

  • Projekt i montaż tarasu drewnianego,
  • Elewacje drewniane,
  • Dobór materiałów

Usługi projektowania i wykonania tarasów drewnianych świadczymy na terenie miasta Warszawy (w dzielnicach takich jak: Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany) oraz okolicznych miejscowości.

Tarasy Drewniane Warszawa

Budowa tarasu wymaga fachowej wiedzy i doświadczenia. Świadczymy usługi projektowania i montażu tarasów drewnianych.  Podczas projektowania tarasu z drewna sprawdzamy warunki techniczne budynku, patrzymy na czynniki zewnętrzne, sprawdzamy rodzaj istniejącego podłoża, profesjonalnie wymiarujemy oraz doradzamy w zakresie doboru materiałów.  Jak widać, jest to bardzo złożony proces, dlatego staramy się przykładać do tego z dużą starannością. Taras może być miejscem wypoczynku i relaksu przy domu lub częścią basenową. Taras w technologii kompozytu możemy również montować na balkonie czy dachu budynku.

Rodzaje tarasów

  • Naziemny – deski tarasowe układamy na legarach bezpośrednio na gruncie.
  • Nadziemny – na gruncie występuje płyta betonowa, którą należy sprawdzić, wyrównać. W przypadku braku płyty, budujemy fundamenty pod legary. Taras wykończony jest schodkami.
  • Nad pomieszczeniem – płytę balkonową dodatkowo zabezpieczamy przed działaniem wilgoci, instalując systemy hydroizolacyjne. Zazwyczaj stosujemy tu zestawy kompozytowe.

Do każdego tarasu mamy możliwość dobudowania zadaszenia lub altany.

Rodzaje drewna

Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz drewna tarasowego. Najbardziej popularnymi rodzajami drewna jest: sosna, modrzew europejski, świerk skandynawski i drewno egzotyczne.

Pomożemy ci dobrać odpowiedni rodzaj drewna, dopasujemy wygląd i kształt desek do sposobu, w jaki będzie użytkowany taras i doradzimy optymalne rozwiązanie. Materiały, które zaproponujemy, będą trwałe, wysokiej jakości i odporne na czynniki zewnętrze.

Drewno czy kompozyt na taras?

Taras kompozytowy jest bardzo popularnym rozwiązanie. Elementy t i deski kompozytowe zastępują naturalne drewno przy budowaniu tarasów, altanek i tym podobnych konstrukcji ogrodowych.

Deski kompozytowe są wykonane z mieszaniny mączki drzewnej i polichlorku winylu, czyli PCV. Dzięki mieszance deski przypominają w dotyku drewno, a dodatek PCV nadaje trwałość, kolor i odporność. Deski kompozytowe są odporne na warunki atmosferyczne, promienie UV, czynniki biologiczne. Tarasy z desek kompozytowych są łatwe i szybkie w montażu.

Tarasy kompozytowe – Warszawa i okolice

Jeżeli jesteś zainteresowany budową tarasu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Warszawy.

Kompleksowa Usługa

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane z zakresu wykończeń, remontów, instalacji elektrycznych czy hydraulicznych.

Wieloletnie Doświadczenie

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu świadczymy usługi najwyższej jakości.

Oszczędność Czasu

Dzięki kompleksowemu działaniu nasze usługi zapewniają oszczędność zbędnego czasu.

Wysoka Jakość

Wszystkie powierzone prace wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie.

Masz pytania?

Skontaktuj się żeby dowiedzieć się więcej oraz uzyskać bezpłatną wycenę.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Ukończonych Projektów
0 +
Lat Doświadczenia