WIK-POL

Gipsowanie Ścian

Gipsowanie
WIK-POL Warszawa

Szpachlowanie i gipsowanie ścian to praca wymagająca dużych umiejętności oraz precyzji. Zleć je fachowcom z WIK-POL.

Firma WIK-POL w ramach świadczonych usług budowlanych oferuje profesjonalne gipsowanie ścian. W ramach świadczonych usług oferujemy:

 • tynkowanie, szpachlowanie, gładzenie powierzchni,
 • gruntowanie przed malowaniem,
 • usługi malarskie,
 • usuwanie pęknięć, zacieków, tapet itd.

Usługi gipsowania świadczymy na terenie miasta Warszawy (w dzielnicach takich jak: Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany) oraz okolicznych miejscowości.

Gipsowanie ścian

Wyrównaj ścianę razem z nami! Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, domów, biur.  Nasze realizacje spełniają oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientów. Wiemy jak ważnym przed malowanie jest odpowiednie przygotowanie ścian, sufitów i wszelkich innych powierzchniach płaskich.  Dzięki naszym umiejętnościom efekty są zachwycające. Bez problemy wyrównamy i wygładzimy każdy ubytek, a po dużej bruździe nie będzie śladu.

Proces Gipsowania

Podczas procesu przygotowania i wyrównywania podłoża, do naszych zadań należy:

 • Usunięcie starych i odpadających farb oraz tynków.
 • Gruntowanie – to nieodzowna czynność poprzedzająca szpachlowanie i malowanie ścian. Wyrównuje chłonności powierzchni, wzmacnia podłoże i poprawia jego przyczepność.
 • Szpachlowanie- czynność polegająca na uzupełnieniu wszystkich ubytków znajdujących się na ścianach, a następnie pokryciu masą szpachlową całej ich powierzchni w celu zniwelowania wszystkich większych nierówności.
  Do szpachlowania wybieramy specjalistyczne i markowe masy szpachlowe, masy naprawcze lub gipsy szpachlowe i modelowe. Rodzaj szpachli wybieramy po oględzinach powierzchni. Podczas aplikacji bardzo dużą uwagę zwracamy, aby proces rozrabiania, nakładania i wstępnego utwardzania był wykonany zgodnie z zaleceniami producenta.
 • Zabezpieczenia narożników- jeżeli narożniki w twoim budynku są narażone na obtłuczenia, skutecznie zabezpieczymy je odpowiednimi masami szpachlowymi i wzmocnimy aluminiowymi profilami.
 • Gładzenie- kolejną warstwą wyrównawczą ściany jest gładź.
  Gładzenie ściany różni się od szpachlowania i jest to ostatnia warstwa w całym systemie naprawczym. Gładź będzie podłożem pod nasze malowanie lub naklejanie tapet. Dlatego podczas wykonywania tej czynności jesteśmy bardzo dokładni, tak aby uzyskać równy i jak najbardziej gładki efekt. Po gładzeniu przeprowadzamy szlifowanie powierzchni. Dzięki temu otrzymamy ścianę perfekcyjnie przygotowaną do tapetowania lub malowania.

 

Gipsowanie –Warszawa i okolice

Szukasz ekipy do remontu swojego domu? Zadzwoń! Dojedziemy do każdego miejsca na terenie Warszawy oraz do okolicznych miejscowości.

Kompleksowa Usługa

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane z zakresu wykończeń, remontów, instalacji elektrycznych czy hydraulicznych.

Wieloletnie Doświadczenie

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu świadczymy usługi najwyższej jakości.

Oszczędność Czasu

Dzięki kompleksowemu działaniu nasze usługi zapewniają oszczędność zbędnego czasu.

Wysoka Jakość

Wszystkie powierzone prace wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie.

Masz pytania?

Skontaktuj się żeby dowiedzieć się więcej oraz uzyskać bezpłatną wycenę.

0 +
Zadowolonych Klientów
0 +
Ukończonych Projektów
0 +
Lat Doświadczenia
Zadzwoń